Contact

 

Adresă: Str. Aurel Vlaicu, Nr. 150
440122 Satu Mare, România
 
E-mail: info@bolmanindustries.ro Nr.O.R.C.: J30/555/2002
Telefon:  +40 361 802 612
                 +40 361 405 984
C.I.F.: RO 15004744
 
Manager vânzări
Scule și unelte profesionale:

Tarr Károly
Tel: +40 755 125 231
E-mail: karoly.tarr@bolmanindustries.ro
 
 
Reprezentant de vânzări
Scule și unelte profesionale:

Moldovan Răzvan
Tel: +40 747 098 664
E-mail: razvan.moldovan@bolmanindustries.ro
Județe: Caraș-Severin, Arad, Timiș


Moiș Ștefan
Tel: +40 743 105 339
E-mail: stefan.mois@bolmanindustries.ro
Județe: Satu-Mare, Maramureș, Sălaj

   

Trif Vlad
Tel: +40 742 262 253
E-mail: vlad.trif@bolmanindustries.ro
Județe: Cluj, Mureș, Harghita, Covasna

Rizea Andrei
Tel: +0745 530 643
E-mail: andrei.rizea@bolmanindustries.ro
Județe: Bacău, Iaşi, Suceava, Botoșani
   
   
   
Chimicale industriale:

Tarr Károly
Manager produs
Tel: +40 755 125 231
E-mail: karoly.tarr@bolmanindustries.ro
 

 

Servicii Clienți


Pop Luminiţa-Mariana

Tel: +40 749 138 287
E-mail: luminita.pop@bolmanindustries.ro

 

 

Administrativ


Simon Attila

Director General
E-mail: attila.simon@kreativ.com.ro


Soncodi Cosmin-Lorin

Manager achiziții
Tel: +40 755 125 299
E-mail: cosmin.soncodi@kreativ.com.ro
   

Bartha Melinda-Ildikó

Responsabil Resurse Umane
Tel: +40 746 193 532
E-mail: melinda.bartha@kreativ.com.ro

Dan Liliana-Clara 

Contabil
Tel: +40 740 233 609
E-mail: liliana.dan@kreativ.com.ro
   
   

Contactați-ne cu încredere!




    Datele personale furnizate vor fi tratate corespunzător normelor legale în vigoare, nici o companie terță nu participă la prelucrarea datelor dumneavoastră.

    Linia meșterilor Bolman

    Cere sfatul specialiștilor noștri

    Aveți întrebări? Sunteți nesiguri? Trimiteți-ne mesaj sau contactați-ne prin telefon iar colegii noștri specialiști vă vor răspunde la fiecare întrebare.

    Trimiteți-ne un mesaj

    Aș dori să fiu contactat telefonic