Kapcsolat

Kreativ központi elérhetőségek

Cím: Aurel  Vlaicu utca, 150 szám
440122 Szatmár, Románia
Fax: 0261-710 965
E-mail: info@bolmanindustries.ro Nr.O.R.C.: J30/555/2002
Telefon: 0361-802 612; Adószám: RO 15004744

Management


Simon Attila

Ügyvezető Igazgató
E-mail: attila.simon@kreativ.com.ro


Soncodi Cosmin-Lorin

Beszerzési menedzser
Tel: 0755-125.299
E-mail: cosmin.soncodi@kreativ.com.ro
   

Bartha Melinda-Ildikó

HR felelős
Tel: 0746-193.532
E-mail: melinda.bartha@kreativ.com.ro

Dan Liliana-Clara 

Könyvelő
Tel: 0740-233.609
E-mail: liliana.dan@kreativ.com.ro
   

Bian Camelia 

Jogász
Tel: 0742-273.949
E-mail: camelia.bian@kreativ.com.ro

Vida Benjamin-Roland

Junior Marketer
Tel: 0757-082.908
E-mail: benjamin.vida@kreativ.com.ro

Ügyfélkapcsolat


Tarr Károly

Tel: 0755-125-231
E-mail: karoly.tarr@bolmanindustries.ro

Pop Luminiţa-Mariana
Tel: 0749-138-287
E-mail: luminita.pop@bolmanindustries.ro

Eladási ügynökök

Professzionális szerszámok:

Nistor Mihai

Tel: 0757-098-818
E-mail: mihai.nistor@bolmanindustries.ro
Megyék: Kolozs, Maros, Hargita, Kovászna

Oláh Béla

Tel.: 0743-105-339
E-mail: bela.olah@bolmanindustries.ro 
Megyék: Szatmár, Máramaros, Szilágy megye
   
   
   
Ipari vegyi anyagok:

Mihai Iosif

Tel: 0773-812.990
E-mail: iosif.mihai@bolmanindustries.ro
 

 

Kérdése van? Vegye fel velünk a kapcsolatot!




Bolman mestervonal

Kérje szakértőnk tanácsát

Kérdése van? Bizonytalan? Küldjön számunkra üzenetet vagy vegye fel velünk a kapcsolatot telefonon és szakértő kollégáink minden kérdésére készségesen válaszolnak.

Küldjön üzenetet

Visszahívást kérek