Contact

Adresă: Str. Aurel Vlaicu, Nr. 150

440122 Satu Mare, România

Fax: 0261-710 965

E-mail: info@bolmanindustries.ro

Nr.O.R.C.: J30/555/2002

Telefon: 0361-802 612;

C.I.F.: RO 15004744

Administrativ


Simon Attila

Director General
E-mail: attila.simon@kreativ.com.ro


Soncodi Cosmin-Lorin

Manager achiziții
Tel: 0755-125.299
E-mail: cosmin.soncodi@kreativ.com.ro
   

Bartha Melinda-Ildikó

Responsabil Resurse Umane
Tel: 0746-193.532
E-mail: melinda.bartha@kreativ.com.ro

Dan Liliana-Clara 

Contabil
Tel: 0740-233.609
E-mail: liliana.dan@kreativ.com.ro
   

Bian Camelia 

Jurist
Tel: 0742-273.949
E-mail: camelia.bian@kreativ.com.ro

Vida Benjamin-Roland

Junior Marketer
Tel: 0757-082.908
E-mail: benjamin.vida@kreativ.com.ro

Servicii Clienți


Tarr Károly

Tel: 0755-125-231
E-mail: karoly.tarr@bolmanindustries.ro

Pop Luminiţa-Mariana

Tel: 0749-138-287
E-mail: luminita.pop@bolmanindustries.ro

 

Reprezentant de vânzări

Scule și unelte profesionale:

Nistor Mihai

Tel: 0757-098-818
E-mail: mihai.nistor@bolmanindustries.ro
Județe: Cluj, Mureș, Harghita, Covasna


Oláh Béla

Tel.: 0743-105-339
E-mail: bela.olah@bolmanindustries.ro 
Județe: Satu Mare, Maramureș, Sălaj

   

Ardelean Tiberiu-Vivian
Tel.: 0747-098-664
E-mail: tiberiu.ardelean@bolmanindustries.ro
Județe: Bihor, Timiș, Arad

Rebegea Adrian

Tel.: 0740-163560
E-mail: adrian.rebegea@bolmanindustries.ro
Județe: Bucuresti, Ilfov, Prahova, Arges
Chimicale industriale:

Mihai Iosif

Tel: 0773-812.990
E-mail: iosif.mihai@bolmanindustries.ro
Județe: Bihor, Satu Mare

Tolnai Sorin

Tel.: 0771-791.473
E-mail: sorin.tolnai@bolmanindustries.ro
Județe: Maramureș, Satu Mare

 

Contactați-ne cu încredere!



Linia meșterilor Bolman

Cere sfatul specialiștilor noștri

Aveți întrebări? Sunteți nesiguri? Trimiteți-ne mesaj sau contactați-ne prin telefon iar colegii noțtri specialiști vă vor răspunde la fiecare întrebare.

Trimiteți-ne un mesaj

Aș dori să fiu contactat telefonic