Contact

Adresă: Str. Aurel Vlaicu, Nr. 150
440122 Satu Mare, România
Fax: +40 0261 710 965
E-mail: info@bolmanindustries.ro Nr.O.R.C.: J30/555/2002
Telefon:  +40 361 802 612 C.I.F.: RO 15004744

Reprezentant de vânzări

Scule și unelte profesionale:

Nistor Mihai

Tel: +40 757 098 818
E-mail: mihai.nistor@bolmanindustries.ro
Județe: Cluj, Mureș, Harghita, Covasna


Oláh Béla

Tel.: +40 743 105 339
E-mail: bela.olah@bolmanindustries.ro 
Județe: Satu Mare, Maramureș, Sălaj

   

Cojocaru Daniel

Tel: +40 747 098 664
E-mail: daniel.cojocaru@bolmanindustries.ro
Județe: Arad, Timișoara, Caraş-Severin
 
Chimicale industriale:

Mihai Iosif

Tel: +40 773 812 990
E-mail: iosif.mihai@bolmanindustries.ro
 

 

Servicii Clienți


Tarr Károly

Tel: +40 755 125 231
E-mail: karoly.tarr@bolmanindustries.ro

Pop Luminiţa-Mariana

Tel: +40 749 138 287
E-mail: 
luminita.pop@bolmanindustries.ro

 

Administrativ


Simon Attila

Director General
E-mail: attila.simon@kreativ.com.ro


Soncodi Cosmin-Lorin

Manager achiziții
Tel: +40 755 125 299
E-mail: cosmin.soncodi@kreativ.com.ro
   

Bartha Melinda-Ildikó

Responsabil Resurse Umane
Tel: +40 746 193 532
E-mail: melinda.bartha@kreativ.com.ro

Dan Liliana-Clara 

Contabil
Tel: +40 740 233 609
E-mail: liliana.dan@kreativ.com.ro
   
   

Contactați-ne cu încredere!




Datele personale furnizate vor fi tratate corespunzător normelor legale în vigoare, nici o companie terță nu participă la prelucrarea datelor dumneavoastră.

Linia meșterilor Bolman

Cere sfatul specialiștilor noștri

Aveți întrebări? Sunteți nesiguri? Trimiteți-ne mesaj sau contactați-ne prin telefon iar colegii noțtri specialiști vă vor răspunde la fiecare întrebare.

Trimiteți-ne un mesaj

Aș dori să fiu contactat telefonic